Hoekprofiel thermo WND

43x43 mm I Q900 I GEPRODUCEERD EN AFGEWERKT IN ONZE EIGEN CRAS PRODUCTIE L duurzaamheidsklasse I of II

105920 hoekpr 43x43 1
105920 hoekpr 43x43 2
105920 hoekpr 43x43 3
Topdeal!

Eindereeks

Dit is een eindereeks product en verlaat ons standaard Cras assortiment.

€ 21,19 € 18,03 / stuk
€ 111,51 € 94,89 / m²
(incl. BTW)
  • Voorraad: 87 stuks
  • €3.31/LM of €76,98/m²

Specificaties

  • Lengte: 4500 mm
  • Breedte: 43 mm
  • Dikte: 43 mm
  • Aangeboden door: Cras
  • SKU: 105920

Productomschrijving

Het Q900 hoekprofiel, in thermisch gemodificeerde witte noordse den, wordt primair gebruikt voor de esthetische en functionele afwerking van buitenhoeken bij gevelbekleding van thermisch gemodificeerd hout. Het profiel zorgt voor een strakke aansluiting van de gevelplanken en beschermt de kwetsbare kopse kanten van het hout tegen weersinvloeden

Toepassing:

  • Afwerking van buitenhoeken: Dit L-vormige profiel (vaak aangeduid als 'buitenhoek') bedekt de naad waar twee gevelvlakken samenkomen.
  • Gevelbekleding & Bijgebouwen: Ideaal voor het afwerken van woningen, tuinhuizen, poolhouses of carports die bekleed zijn met thermowood planken.
  • Bescherming: Het voorkomt dat vocht direct in de kopse kanten van de gevelbekleding trekt, wat de levensduur van de constructie verlengt

Waarom is dit artikel te koop in onze Woodlet? Einde voorraad.

Dit product ligt op voorraad in

Industrielaan 5, 8790 Waregem, België

Bekijk de openingsuren.

Geen antwoord gevonden?
Stel hier je vraag over "Hoekprofiel thermo WND"